Greenlandic Greenlandic Dansk Dansk

Nunatta Atuagaateqarfia nunatsinni ukiumut pisartumut Unnuk Kulturisiorfimmut ataqatigiissaarisuuvoq:

Unnuk Kulturisiorfissap tullissaa: 21. januar 2017

 

Atuagaateqarfik pillugu

Pisortaq

Elisa Petersen

E-mail: elisa@katak.gl

Oqarasuaat: +299 34 89 21

 


Team Nunarput

 

 

Henriette Christensen -Teamlederi siunnersortilu 

E-mail: inna@katak.gl

Oqarasuaat: +299 34 89 42

 

 

Pauline L. Abelsen - Attaveqatigiinnermi suleqataasoq

E-mail: pauline@katak.gl 

Oqarasuaat: +299 34 89 33


Sullissinermut team 

 

Søren Jensen - Sullissinermut teamlederi

E-mail: sorenj@katak.gl

Oqarasuaat: +299 34 89 31

 

 

  

Winnie Kongshaug

Atuagaatilerisoq & qarasaasialerisoq 

E-mail: winnie@katak.gl

Oqarasuaat: +299 34 89 43

 

 


Aaqqissuussinernut team 

 

 

Mette - Aaqqissuussinernut teamlederi

E-mail: mette@katak.gl

Oqarasuaat: +299 34 89 27 

 

Erik - Atuagaatilerisoq 

E-mail: erik@katak.gl

Oqarasuaat: +299 34 89 26

 


Allaffeqarfimmi & Suliniutinik aqutsisoq/HR

 

 

Andrea Mathæussen - Allaffimmi aqutsisoq

E-mail: andrea@katak.gl

Oqarasuaat: +299 34 89 46

 

Eva Lynge - Allaffimmiuuneq 

E-mail: eva@katak.gl

Oqarasuaat: +299 34 89 29

 


 

© 2016 Nunatta Atuagaateqarfia, Grønlands Landsbibliotek, Central Library of Greenland | Imaneq 26, Postbox 1011, 3900 Nuuk | Tlf.: 32 11 56 | Fax 32 10 11 | e-mail: nalib@katak.gl