Attavigitigut

Greenlandic
Attavissaq - Groenlandica

Nunarput Inuilu Pillugit Atuagaateqarfik

Sulisut:

Orninniakkap sumiiffia:
Manutooq 1
3905 Nuussuaq
Nunap assingani takuuk (Google maps)
 

Najugaq:
Postboks 1074
3900 Nuuk

Oqarasuaat:
+299 385 630

E-mail:
groenlandica@katak.gl

GLN-nummer:
5790001953812

Orninniarlugu angallatigineqarsinnaasut:
Bussi 2 ilaaffigisinnaavat (unittarfik: Manutooq/Ilimmarfik)
aamma bussi 3 (unittarfik: Siaqqinneq/Ilimmarfik)

Henriette Clasen Christensen, Groenlandica aqutsisoq
E-mail: henrietteC@katak.gl
Oqarasuaat: +299 362 390

Erika Nielsen Baadh, Atuagaatilerisoq
E-mail: erika@katak.gl
Oqarasuaat: +299 362 384

Avijaja Albrechtsen, Atuagaatilerisoq
E-mail: avijaja@katak.gl
Oqarasuaat: +299 362 383

Vibeke Nielsen, Atuagaatilerisoq
E-mail: vibeke@katak.gl
Oarasuaat: +299 362 390

Kirsten Heilmann, Atuagaatilerisoq
E-mail: kirsten@katak.gl
Phone: +299 362 383

Nunatta Atuagaateqarfiata pisortaa Elisa Petersen Groenlandicamut pisortaaneruvoq.

Elisa Petersen, Nunatta Atuagaateqarfiata pisortaa, cand scient bibl.
E-mail: elisa@katak.gl
Oqarasuaat: +299 348 921